ארונות קיר

פריט מרכזי שימושי מאוד שניתן למצוא בכל חדר בבית או בעסק הם ארונות הקיר, ארונות הקיר משמשים אותנו לאחסנה של חפצינו האישיים וכן הם בעלי תפקיד מרכזי בעיצובו של החדר, קיים כיום היצע רב של ארונות קיר בעלי צורות, צבעים ומרקמים שונים, בחירת ארונות קיר לבית היא החלטה משמעותית מכיוון שארונות הקיר אמורים לשרת אותנו שנים ארוכות.

בבחירת ארונות קיר לבית או לעסק חשוב להקפיד על מספר גורמים:

פרופורציה לחלל בו הם מוצבים – חשוב להתאים את גודלו של הארון שבחרתם לגודל חלל החדר בו הוא מוצב, בחירה לא פרופורציונאלית תגרום לחדרים גדולים להיראות כקטנים או תגביל את יכולת הגישה לארון, לפני רכישת ארון קיר חשוב למדוד את חלל החדר במדויק ורק לאחר מכן לבחור את הארון המתאים.

עיצוב – היצע ארונות הקיר בשוק מציע לנו מבחר רחב של עיצובים, החל מארונות קיר בסגנון כפרי ועד לארונות קיר בסגנון מודרני תעשיית ארונות הקיר מציעה לנו כל עיצוב שבו תחפוץ נפשנו.
חשוב להתאים את עיצוב ארונות הקיר לעיצוב הכללי של החדר ובמידת האפשר לעיצובה הכללי של הדירה.

חברת פלפל מטבחים מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של ארונות קיר מעוצבים לבחירתם, חברת  פלפל מטבחים מציעה ללקוחותיה ארונות קיר העשויים באיכות חסרת פשרות, אנו מאמינים שארונות קיר הם נכס שאמור לשרת אותנו שנים רבות ולכן אנו מקפידים הקפדה יצרה על איכות החומרים והעבודה המושקעת בארון הקיר אותו בחרתם.
חברת פלפל מטבחים  מספקת שירותי ייעוץ בנוגע לתכנון והתקנת ארונות קיר, הייעוץ ניתן במשרדי החברה בחינם.